Partizán odštartoval úspešne

Autor: Peter Frický | 19.3.2011 o 21:10 | (upravené 19.3.2011 o 21:51) Karma článku: 2,65 | Prečítané:  1018x

V 17. kole privítal Partizán Bardejov hráčov Zvolena. Keďže Bardejovčania neodohrali 16. kolo v Starej Ľubovni, ligu začali až dnes.

Už kompletný Bardejov aj s navrátilcami ukázali, že hrať vedia aj trochu oslabený. Nehrali: Hanuščák( pre zranenie si nezahrá pravdepodobne do konca sezóny), Vasiliak( chrípka), Adamišin( po zranení ešte nie je na 100% fit). Napriek tomu ich staronoví hráči dokázali nahradiť.

Pred zápasom odovzdali dres a darčekový kôš pre maséra,hráča Bardejova, určite aj fanúšika. Vladimír Porubský nedávno oslávil 60. narodeniny.

Už v úvode si vypracovali Bardejovčania šance.  Na súpera pomaly vyvýjali tlak. Hostia si dokázali vypracovať iba minimum šancí. Partizáni sa ujali vedenia v 32. minúte keď hlavou otvoril skóre obranca Palša. V závere 1. polčasu mohli domáci zvýšiť náskok, no Bučko minul bránu po tom, čo prešiel cez trojicu Zvolenčanov.

V druhom polčase hostia museli otvoriť hru, keďže už v 48. minúte nariadil Glova pokutový kop pre Bardejov. S prehľadom zvýšil na 2:0 Tomáš Zápotoka. Vypracovali si o nejakú tu šancu viac no ku gólu to neviedlo.  Bardejovčania hrali ďalej svoju hru čo prinieslo úrodu v 58, minúte, keď Grohoľ prekonal Vreštiaka( uvdáza sa však aj to, že gól nedal Grohoľ ale Vrbniak(vlastný)). Aj keď počasie veľmi neprialo a k silnému vetri pribudli snehové prehánky na štadión si našlo cestu 650 divákov.